go up
Giriş / Kayıt

İstediğiniz aracın sayfasına gidip karşılaştır butonuna tıklayarak karşılaştırma listesine ekleyebilirsiniz.

  Hakkımızda

  Bewingo.com'un öncelikli hedefi; Türkiye'de en çok tercih edilen markaların satışta olan modelleri ve en güncel paket bilgilerine tek bir yerden erişebilmeyi, kolayca karşılaştırabilmeyi sağlamaktır. Bu nedenle gerek tasarım gerekse içerik olarak sade ve yalın tutulmuştur.

  Herhangi bir arabayı almaya karar verme aşamasındayken en çok görmek istenen ya da mutlaka bakılması gereken bilgiler üzerinden ilerleyen bir sisteme sahiptir. Benzer sitelerdeki kullanılmayan ve ziyaretçilerde kafa karışıklığı yaratan özelliklerden arındırılarak sadece optimum sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Öncelikli olarak mobil kullanımı düşünülerek tasarlanmıştır.

  Bewingo.com; farklı markaların benzer modellerini kolayca karşılaştırabilmenize olanak sağlar. Bu sayede ziyaretçiler sadece aşina oldukları ya da önlerine konulan modellere değil, gerçekten istedikleri özellikleri en yüksek oranda taşıyan modellere de gözatma imkanı bulurlar.

  Bewingo.com, araç satıcı bakış açısıyla yapılmamış, ziyaretçilere sadece aşina oldukları ya da önlerine konulan modellere değil, gerçekten istedikleri özellikleri en yüksek oranda taşıyan modellere de gözatma imkanı vermektedir. Bu şekilde çalışan bir siteye, kişisel ihtiyaç duyulması sonucu, dijital dünyada farklı disiplinlerden olan beş arkadaş bir araya gelerek Bewingo.com’u yarattı.

  Bewingo.com, bir markanın uzantısı değildir. Ve bir firma ya da kurumdan destek almamıştır.

  PAYLAŞ